
Вбудована пральна машина FBW 1408 Fabiano
24 494 ₴
- В наявності
- Код: 8261.510.1101
Пральна машина Fabiano FBW 1408
Зовнішній вигляд:
Вбудована пральна машина фронтального завантаження
Розмір (В х Ш х Г): 817 x 596 x 545 мм.
Вага (без упак.): 74 кг.
Електронний LED-дисплей з індикатором циклу прання, час до закінчення програми
Індикатор енергоефективності під час роботи: світлодіодна шкала
Сенсорні кнопки додаткових функцій
Поворотний перемикач вибору програм
Великий отвір для завантаження зі збільшеним ілюмінатором
Характеристика:
Клас енергоефективності пральних циклів: А+++
Завантаження білизни для прання (max): 8 кг.
Клас прання: А
Віджимання: 1400 обертів (max.)
Градація обертів викручування: 1400-1200-1000-800-400-0
Температурні режими прання: 90 oС, 60 oС, 40 oС, 30 oС, 20 oС або холодна вода
Відтермінування старту до 24 годин
Інформативний LED-дисплей
Рівень шуму дБ(А): Прання 58/вимкнення 78
Зливний шланг: 150 см.
Шланг подавання води: 100 см.
Витрата води під час вибору програми ЕКО (20 oС): 44 літри
Річне споживання електроенергії: 168 кВтЧ.
Функція замок «захист від дітей»
Споживана потужність (max): 2200 вт.
Об'єм барабана: 51 л.
Програми прання:
- Швидке прання 15 хвилин
- Щоденне прання 60 хвилин
- Джинси
- Змішані тканини
- Спортивний одяг
- Ручне прання
- Слив/Отжим
- Антиалерген
- Полоскання
- Вовна
- Кольорові речі
- Бавовна 20 град.
- Хлопок (предв. Стирка)
- Бавовна ЕСО (40-60 град.)
- Бавовна
Функція:
Відтермінування страту обраної програми прання
Індикатор циклу прання, час до закінчення програми
Індикатор енергоефективності під час роботи: світлодіодна шкала
Вибір рівня забрудненості білизни
Вибір типу плям
Вибір температури прання
Вибір обертів викручування
Попереднє прання
Додаткове полоскання
Антиминання (зручне прасування)
Функція гіпоалергенне прання (додаткове полоскання та виконання всіх циклів полоскання гарячою водою)
Функція еко прання (Save+): економія води й електрики
Функція прискорення обраної програми прання
Функція «ключ» (захист від дітей)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabiano |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Вибір температури прання | Так |
| Кількість швидкостей віджиму | 5 |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Відстрочка старту, Вибір швидкості віджиму |
| Споживання води | 44 л |
| Кількість програм прання | 15 |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 817 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Вага | 74 кг |
- Ціна: 24 494 ₴






