
Холодильник Fabiano FSR 6036 BG Black Glass
36 677 ₴
- В наявності
- Код: 8172.510.1157
Холодильник Fabiano
ця модель випускається у двох кольорах
Модель FSR 6036 BG чорне скло/ FSR 6036 WH біле скло
Зовнішній вигляд:
Окремий двокамерний холодильник із нижнім
розташуванням морозильної камери
Колір обшивки: Чорний/сріблястий
Колір фасаду: Чорне скло/біле скло
Електронне регулювання температурних режимів
Можливість перевісити петлі дверей вправо-ліворуч
Розміри ШхГхВ (см): 59,5x66X201
Характеристика:
Електричність 220-240 V/50 Hz. / (мах.) 163 Вт.
Клас електрозахисту: I
Клас енергоефективності: А+
Кількість компресорів: 1
Тип холодоагенту: R600a
Мережевий кабель із вилкою VDE
Кліматичний клас: T/SN (+10 до +43 °C)
Рівень акустичного тиску 42 дБ (А)
Розміри, обсяг:
Загальний корисний об'єм: 360 літрів
Корисний об'єм холодильної камери: 266 літрів
Корисний об'єм морозильної камери: 94 літри
Холодильна камера:
Natural Ion Tech — технологія наповнення холодильною
камери зарядженими іонами, які блокують
розвиток шкідливих бактерій і поглинають неприємні
запахи
Тип охолодження: повний NO-FROST з вентилятором COOL
Air для рівномірного холоду по всій камері
LED освітлення
Матеріал полиць: Загартоване скло з декоративними
вставками
Полиця для пляшок
Кількість полиць на дверцятах: 4
Прозоре відділення для овочів і фруктів
Морозильна камера:
Тип охолодження: повний NO-FROST (багатоканальна
подавання охолодженого повітря через спеціальні
отвори)
Функція шокового заморожування
Корисний об'єм: 94 літри
Автоматичне розморожування
Продуктивність: 8,0 кг. на добу
3 висувні контейнери в нижній частині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabiano |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 360 л |
| Об'єм морозильної камери | 94 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Автономне збереження холоду | 10 годин |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2010 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 660 мм |
- Ціна: 36 677 ₴



