Варильна поверхня газова ELEYUS ASTRA 60 BL CWF
- Газова незалежна
- 4 конфорки
- Розмір 600 мм.
- Загартоване скло
- Фронтальне керування
- Автоматичне підпалювання
- Система газ-контроль
- Чавунні решітки
Потужність
- Ліва передня: потужність 2500 Вт, діаметр 105 мм;
- Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм;
- Ліва задня потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм;
- Права задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм.
Під'єднувати варильну поверхню до газової магістралі або балона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір | |
| Колір | BL чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 169 ₴










