-3%

Варильна поверхня газова ELEYUS H0GBHG 30 BL CF
4 039 ₴
3 899 ₴
- В наявності
- Код: 15810
+380 (50) 959-71-17
Владимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня газова ELEYUS H0GBHG 30 BL CF
- Газова незалежна
- 2 конфорки
- Розмір 300 мм.
- Загартоване скло
- Фронтальне керування
- Автоматичне підпалювання
- Система газ-контроль
- Чавунні решітки
Потужність
- Велика конфорка — 2400 Вт діаметр 100 мм
- Мала конфорка: -1800 Вт діаметр 75 мм
Під'єднувати варильну поверхню до газової магістралі або балона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 270 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Колір | |
| Колір | BL чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴









