-21%

Варильна поверхня газова ELEYUS ASTRA 60 BL EF
6 819 ₴
5 399 ₴
- В наявності
- Код: 9318
+380 (50) 959-71-17
Владимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня газова ELEYUS ASTRA 60 EF
- Газова незалежна
- 4 конфорки
- Розмір 600 мм.
- Загартоване скло
- Фронтальне керування
- Автоматичне запалювання
- Система газ-контроль
- решітки — емальована сталь
Потужність
Ліва передня: Ліва передня: потужність 3000 Вт, діаметр 100 мм; Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм; Ліва задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм; Права задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм
Під'єднувати варильну поверхню до газової магістралі або балона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір | |
| Колір | BL чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴









