-10%

Варильна поверхня газова ELEYUS IRMA 60 BL CF
7 919 ₴
7 099 ₴
- В наявності
- Код: 10655
+380 (50) 959-71-17
Владимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня газова ELEYUS IRMA 60 BL CF
- Газова незалежна
- 4 конфорки
- Розмір 600 мм.
- Загартоване скло
- Бокове керування
- Автоматичне підпалювання
- Система газ-контроль
- Чавунні решітки
Ліва передня: потужність 3000 Вт, діаметр 100 мм;
Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм;
Ліва задня потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм;
Права задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм.
Під'єднувати варильну поверхню до газової магістралі або балона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 099 ₴









