
Плита електрична ELEYUS NEXT 6003 VC4 BL+GR
18 179 ₴
16 499 ₴
- В наявності
- Код: 16222
Плита електрична ELEYUS NEXT 6003 VC4 BL+GR
кухонна плита зі склокерамічною варильною поверхнею і електричною духовою шафою об’ємом 64 л.
Размер - 60х60 см
склокерамічна варильна поверхня — Hi-Light
Диаметр и мощность электрических конфорок;
Ліва верхня: 1800 Вт, діаметр 180 мм; Ліва нижня: 1200 Вт, діаметр 140 мм; Права верхня: 1200 Вт, діаметр 140 мм; Права нижня: 1800 Вт, діаметр 180 мм
Количество программ - 3 (Верхнє + Нижнє нагрівання, Нижнє нагрівання, Верхнє нагрівання)
Функции - Варильної поверхні: 4 індикатори увімкнення нагрівальних елементів Духової шафи: 1 індикатор увімкнення Внутрішня підсвітка
Особенности - 4 нагрівальні HI-LIGHT елементи, 2 нагрівальні елементи великого діаметру Діапазон температур духової шафи: 70-260 °С, Внутрішня підсвітка, Регульовані ніжки
Комплект постачання - Плита, Решітка для гриля, Деко, Кабель живлення, Інструкція, Гарантійний талон
Страна производства - Туреччина
Гарантия - 60 мес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 64 л |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 43 кг |
- Ціна: 16 499 ₴









