
Прально-сушильна машина FSWD 1486 BLDC
30 809 ₴
- В наявності
- Код: 8261.510.1457
+380 (50) 959-71-17
Владимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прально-сушильна машина FSWD 1486 BLDC
| Максимальне завантаження | 8 кг |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Швидкість віджимання | 1400 об. |
| Глибина | 609 мм |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fabiano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 597 мм |
| Висота | 845 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Глибина | 609 мм |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Відтермінування старту, Вибір швидкості віджимання |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас прання | A |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Кількість швидкостей викручування | 5 |
| Рівень шуму під час прання | 50 дБ |
| Кількість програм прання | 15 |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Вибір температури прання | Да |
| Споживання води | 36 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 809 ₴






